KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Plexi 13899097

nr 1389 9097

Plexi

Veronica Sofie, "Siluette". Signerad, numrerad 26/50, tryck på plexiglas. Bredd: 20 cm, djup: 9 cm, höjd: 26 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 5 april 2021
kl 19:02:12

4/4 14:27:40 1      Vinnande bud